Оголошення про переможця аукціону за методом зниження ціни з продажу будівлі та розташованої під ним земельної ділянки в с.Колубаївці

Дата: 29.03.2018 15:26

ГУМЕНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ

23.03.2018 р. пройшов аукціон за методом зниження ціни, щодо продажу будівлі (не житлове приміщення) загальною площею 168,3 кв.м, в тому числі із земельною ділянкою, на якій вона розташована, площею 0,0388 га (категорія земель – землі житлової та громадської забудови; кадастровий номер 6822481800:03:001:0141), що розміщені за адресою: с. Колубаївці, вул. 317-ї Дивізії, 4В, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл. (далі – об’єкт приватизації). Переможцем аукціону за методом зниження ціни з продажу об’єкта приватизації було визнано Гуменюка Михайла Михайловича. Об’єкт приватизації продано за 86 662,2 грн.

Читати статтю Позачергове засідання сесії сільської ради