A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Гуменецька сільська рада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

XI міжобласний турнір зі стрибків у висоту „Подільська весна 2018”

Дата: 22.03.2018 12:41
Кількість переглядів: 482

20 березня на базі Гуменецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» відбувся XI традиційний міжобласний турнір зі стрибків у висоту «Подільська весна 2018».
(25.03.2018 добавлено відео)

 

Засновником та організатором даних змагань являється вчитель фізичної культури Гуменецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» тренер-викладач ДЮСШ «Лідер» Дубчак Микола Миколайович.

У змаганнях прийняли участь 120 легкоатлетів з ДЮСШ №1 Кам’янця-Подільського (тренери-викладачі Моспан М. Г. та Вергуш О. М.), ДЮСШ м. Дунаївці (тренери-викладачі Стрателюк О. В. та Ковальчук Ю. І.), ДЮСШ м. Городок (тренер-викладач Собко Р. І.), ДЮСШ м. Хотин (тренер-викладач Павлюк І. Г.), ДЮСШ Кам’янець-Подільського району смт. Стара Ушиця (тренер-викладач Крушевська Т. В.), ДЮСШ «Лідер» Гуменецької ОТГ (тренер-викладач Дубчак М. М.), а також команди навчальних закладів Гуменецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» (вчителі фізичної культури Дубчак М. М., Кшемінський С. С., директор Пазюк Л. О.), Нігинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель фізичної культури Куценко О. В., директор Помазан Г. Є.), Залісько Другого НВК (вчитель фізичної культури Лубинецька К. А., директор Костецький В. І.), Думанівського НВК (вчитель фізичної культури Бучківська Ю. В., директор Свідер В. Є.), Колубаївського НВК (вчитель фізичної культури Балла В. В., директор Макар С. В.), Вербецької ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель фізичної культури Іщук А. А., директор Соколовська Т. Л.).

На урочистому відкритті були присутні: Абдулкадирова Інна Григорівна голова Гуменецької сільської ради; Срібняк Лілія Олексіївна начальник відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради; Прокопов Олександр Вікторович президент Хмельницької обласної федерації легкої атлетики; Флентін Віктор Володимирович заступник голови обласного відділення НОК України; Гурман Леонід Дмитрович завідувач кафедри легкої атлетики Кам’янець-Подільського національного університету імені І. Огієнко; Ткачук Олександр Володимирович директор будинку дитячої творчості м. Кам’янець-Подільський; Пазюк Ліна Олексіївна директор Гуменецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія»; Кшемінський Сергій Сергійович директор ДЮСШ «Лідер».

Призери та переможці змагань:

Дівчата 2008 року народження:
3 місце посіла Заянюк Марія (Стара Ушиця) 90 см,
2 місце – Назарова Анастасія (Стара Ушиця) 90 см;
1 місце – Бойко Владислава (Стара Ушиця) 95 см.

Юнаки 2008 року народження:
3 місце – Кануніков Андрій (Гуменці) 105 см;
2 місце – Кшемінський Андрій (Гуменці) 115 см;
1 місце – Михальчук Ілля (Хотин) 120 см.

Дівчата 2006-2007 років народження:
3 місце – Увлитарна Вікторія (Городок) 115 см;
2 місце – Волошина Олександра (Дунаївці) 115 см;
1 місце – Городецька Яна (Дунаївці) 120 см.

Юнаки 2006-2007 роки народження:
3 місце – Сивий Максим (Городок) 125 см;
2 місце – Яворський Максим (Городок) 125 см;
1 місце – Мазур Денис (Кам’янець-Подільський) 130 см.

Дівчата 2004-2005 років народження:
3 місце – Гаращук Олександра (Хотин) 130 см;
2 місце – Глуховата Влада (Дунаївці) 130 см;
1 місце – Антименюк Марія (Кам’янець-Подільський) 145 см.

Юнаки 2004-2005 років народження:
3 місце розділили Чернобай Артур та Коляновський Олександр (Дунаївці) 145 см;
2 місце – Козак Петро (Вербка) 155 см;
1 місце – Бурковський Олександр (Кам’янець-Подільський) 160 см.

Дівчат 2002-2003 років народження:
2 місце – Боднар Олександра (Хотин) 155 см;
1 місце – Швець Ліза (Кам’янець-Подільський) 155 см.

Юнаки 2002-2003 років народження:
3 місце – Моргуш Олександр (Гуменці) 155 см;
2 місце – Григорчук Антон (Нігин) 160 см;
1 місце – Богуцький Артем (Кам’янець-Подільський) 165 см.

Юнаки 2001 року народження і старші:
3 місце – Дзензерський Едуард (Нігин) 160 см;
2 місце – Гоменюк Леонід (Кам’янець-Подільський) 170 см;
1 місце – Стрателюк Олександра (Дунаївці) 170 см.

Серед ветеранів з результатом 130 см перемогла Собко Руслана (Городок).

Змагання проходили за сприяння голови Гуменецької сільської ради Абдулкадирової І. Г.
Нагородження переможців і призерів проводила Срібняк Л. О.
Призери та переможці змагань отримали грамоти, медалі і цінні подарунки від Гуменецької сільської ради.
Президент обласної федерації легкої атлетики Прокопов О. В. пригостив учасників змагань тортом.
Флентін В. В. вручив учасникам змагань олімпійську символіку та подарунки.
Дубчак М. М. подякував учасникам змагань, тренерам, вчителям фізичної культури за участь, хороші результати та побажав не зупинятись на досягнутому і у майбутньому здобувати нові перемоги.

(Для перегляду клацніть мишою по фото - фото збільшиться, тоді для перегляду наступного фото натисніть клавішу "стрілка вправо" на клавіатурі)


Читати статтю Міжнародний День Щастя у Слобідці-Гуменецькій


« повернутися

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора