Заліську-2 ЗОШ І-ІІІ ступенів проатестовано

Дата: 02.06.2016 15:59

Відповідно до перспективного плану проведення державної атестації в навчальних закладах Гуменецької об'єднаної територіальної громади на 2016-2026 роки затвердженого наказом відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради від 01.02.2016  №26-но та з метою вивчення реального стану організації та здійснення навчально-виховного процесу з 10.05.2016 по 24.05.2016 відбулась державна атестація Заліської-2 ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Атестаційна експертна комісія вивчала стан організації навчально-виховного процесу, забезпечення та надання якісних освітніх послуг, забезпечення прав і законних інтересів його учасників, ознайомилась з презентацією роботи навчального закладу, реалізацією державної політики в галузі освіти, виконанням вимог чинного законодавства, завдань, визначених Національною доктриною розвитку освіти України у ХХІ столітті та ін.

Кожен член комісії мав змогу висловити свою думку про стан та перспективи розвитку навчального закладу.

За результатами атестаційної експертизи комісія відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради визнала Заліську-2 загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Гуменецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області атестованою терміном на 10 років з підтвердженням права на надання початкової загальної освіти, базової загальної середньої освіти, повної загальної середньої освіти та видачею документів про освіту державного зразка про відповідний рівень освіти.