20 січня з нагоди Дня Соборності України в бібліотек с. Залісся Друге Гуменецької сільської ради ОТГ проведено виховну годину «Україна – соборна країна». Основна мета заходу – виховання в дітей патріотизму та поваги до історичного минулого.
З вигуками "Одна єдина, соборна Україна" почався флешмоб у Пудловецькому будинку культури, присвячений Дню Соборності. Потім пролунав гімн України до якого підключилися всі присутні.