Осінні канікули у Сахкамінській школі

Дата: 09.11.2017 15:49

Для організації виховної роботи у школі під час осінніх канікул з 30.10.2017 по 06.11.2017 у Сахкамінській школі був розроблений та затверджений план роботи. До класних керівників, учнів, батьків своєчасно було доведено, які заходи відбудуться у школі в рамках канікул.

Напередодні канікул класні керівники 1-9 класів провели класні години, бесіди по дотриманню правил дорожнього руху, правил безпечного користування газом та електроприладами, правил поведінки у громадських місцях.

Було організовано роботу гуртків, комп’ютерного кабінету, спортивного залу.
Протягом вказаного часу було проведено 2 засідання учнівського самоврядування.
Для учнів 1-4 класів був запрошений ляльковий театр з казкою «Вовк і семеро козенят».
Проведено екскурсії до осіннього лісу, де запаслися природнім матеріалом на уроки трудового навчання.
Учні старших класів здійснили подорож до кінотеатру у м. Кам’янець-Подільський.
У своїй більшості вчителі, які були задіяні під час осінніх канікул, з відповідальністю поставилися до підготовки заходів. Вчасно зустрічали дітей, мали плани роботи і діяли згідно з ними. Заходи проводили у цікавій формі, про що свідчать фотографії.
Працював під час канікул і гурток для молодших школярів «Живопис», керівник Ляховецька Н.М., для старших – «Писанкарство», керівник Заплітна Т.Г.; гурток «Народний спів» та «Хореографії», керівник Ківерчук Л.В.

За період осінніх канікул з 30.10.2017 р. по 06.11.2017 р. відсутні випадки дитячого травматизму і правопорушень.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису