Змагання в м.Хмельницькому

Дата: 09.03.2017 15:30

2 березня легка атлетика, 4-5 березня футзал.

2 березня у м. Хмельницькому відбувся Чемпіонат ОЦФВУМ з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002 р.н. і молодше.

В змаганнях прийняли участь спортсмени ДЮСШ «Лідер» відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради.

Хороший результат показав Григорчук Антон учень Нігинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вихованець відділення футболу: посів друге місце у стрибках у висоту з результатом 1.55 м, та друге місце у стрибках у довжину 5.07 м.

Учень Гуменецького НВК Моргуш Олександр у стрибках у висоту з результатом 1.40 м посів третє місце.

Фото без опису Фото без опису

4-5 березня у м. Хмельницькому відбувся обласний турнір з футзалу серед дівочих команд.

Команда ДЮСШ «Лідер» с. Нігин Гуменецької ОТГ здобувши дві перемоги, 2-1 над командою ДЮСШ Берездівської ОТГ та 4-0 над командою ДЮСШ №1 (2) м.Хмельницький та програвши Хмельницькій та Славутській ДЮСШ з рахунками 0-3 та 0-2 відповідно, посіла третє місце. Кращим бомбардиром нашої команди стала Дорож Валерія яка відзначилась трьома забитими м'ячами.

Турнірна таблиця

Назва команди

ДЮСШ №1 м. Хмельницький

12