Осінній ярмарок

Дата: 22.11.2017 15:27

Щорічний благодійний "Осінній ярмарок" у Сахкамінській ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся 17 листопада.

На столах можна було побачити і кулінарні шедеври, і звичні бутерброди. А продавали їх учні з батьками. Це традиційний щорічний ярмарок, до якого готуються заздалегідь учні, батьки та вчителі. Такі заходи спрямовані на те, щоб виховати чуйних та добрих дітей. Сподіваємось, що наші учні, навіть коли закінчать школу, теж займатимуться благодійністю.

У ярмарку беруть участь учні від 1 до 9 класу та їхні батьки. Підготовка до свята триває кілька днів. Батьки разом з дітьми готують різноманітну випічку, піцу, бутерброди, хот-доги та безліч інших смаколиків. Ми уже третій рік поспіль готуємо осінній ярмарок для нашої школи. Абсолютно усі батьки долучились до цієї акції. Все домашнє, свіже та смачне.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати статтю Повідомлення про результати проведеного конкурсу щодо оцінки майна