Шевченко вічний, як народ!

Дата: 10.03.2017 15:11

9 березня 2017 року у бібліотеці села Голосків проведено поетичний захід „Шевченко вічний, як народ!” присвячений поезії видатного письменника Тараса Григоровича Шевченка.

Тарас Шевченко – геній, мислитель, пророк. Людина незвичайної долі і незвичайного таланту, що здобула світову славу. Увібравши в себе душу народу, він підніс його духовну велич і красу на найвищу височінь, чим збагатив увесь світ. Тарас Шевченко звеличив Україну, звеличив весь український народ.

Присутні заходу доторкнулися серцем Шевченківських творів, ознайомилися з творчістю Великого Кобзаря, продемонстровані книги Т.Г. Шевченка. Під ліричну музику присутні читали вірші поета. Серед його видатних творів прозвучали такі як "Тече вода з під явора", "Думи мої думи", "Катерина", "Мені тринадцятий минало", "Сон", "Наймичка", "Лілея" пісня "Реве та стогне Дніпр широкий".