Відбулося засідання 12 (позачергової) сесії Гуменецької сільської ради VII скликання

Дата: 11.10.2016 14:59

11 жовтня 2016 року відбулося засідання 12 (позачергової) сесії Гуменецької сільської ради сьомого скликання. В її роботі взяли участь 25 депутатів.

Депутати розглянули такі важливі питання як: про внесення змін до сільського бюджету на 2016 рік; про стан підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років об’єктів соціально-культурного призначення та комунального господарства сільської ради; про виділення коштів на безкоштовне харчування дітей, які проживають у сім’ях, що потребують соціальної підтримки; земельні питання; про виконання плану роботи сільської ради за І півріччя 2016 року.

У пленарному засіданні 12 (позачергової) сесії сільської ради взяли участь старости Гуменецької сільської ради, начальники відділів сільської ради, керівники комунального підприємства та установи.

результати поіменного голосування