ДЮСШ "Лідер" - срібні призери Всеукраїнського Кубку з футболу серед дівчат

Дата: 06.07.2017 14:47

З 22 по 28 червня у м. Скадовськ Херсонської області проходили Всеукраїнські фінальні змагання ВФСТ "Колос" АПК України з футболу Кубок "Золотий колос України" серед дівчат 2004-2005 років народження.

Команда ДЮСШ "Лідер" Гуменецької ОТГ посіла ІІ місце, а кращим захисником змагань визнано Онуфрієву Маргариту.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Не одними змаганнями жила цей тиждень наша команда. У вільний від змагань час був відпочинок на морі, ранкові пробіжки та зарядка, тренування.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Ці змагання запам'ятаються назавжди: гарні забиті м'ячі та нереалізовані стовідсоткові моменти, радість від перемог та сльози від поразок. Та загалом море позитивних емоцій та вражень отримали усі без винятку. Важливим фактором у вдалому виступі став командний дух та дружня атмосфера, на полі була одна команда, а поза полем велика сім'я.

Друге місце на Всеукраїнських змаганнях стало найбільшим успіхом та досягненням наймолодших дівчат. Сподіваємось ще більші перемоги команду чекають попереду!

Переглянути всі фото зі Скадовська

Пропонуємо переглянути новину від 03.07.2017: ТУРИСТИЧНА ГУМЕНЕЧЧИНА ЗАПРОШУЄ