Семінар вчителів хімії навчальних закладів Гуменецької громади

Дата: 10.12.2016 14:36

5 грудня на базі Сахкамінської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів пройшов семінар вчителів хімії навчальних закладів Гуменецької сільської ради на тему: „Особливості впровадження компетентісного підходу при викладанні хімії”.

Учасники семінару ознайомилися з навчальним закладом та планом семінару. Вчитель Гординчук І.С. провела відкритий урок хімії у 9 класі на тему: „Реакції обміну між розчинами електролітів” та виховний захід „Корисна та шкідлива їжа”. Учитель продемонструвала різні форми і методи навчання, що спрямовані на розвиток інформаційної, предметної та життєвої компетентностей учнів. А виховний захід познайомив учнів із шкідливим впливом синтетичних харчових добавок, впливом кока-коли, чіпсів, сухариків на здоров′я людей.

Колеги відмітили практичну спрямованість і високий рівень проведення уроку та виховного заходу.

Семінар пройшов на належному рівні, що й було відзначено при обговоренні учасниками семінару.