Свято 8 березня в с.Улянівка

Дата: 15.03.2017 14:00

04.03.2017 в клубі с. Улянівка відбувся святковий концерт художньої самодіяльності клубу присвячений міжнародному жіночому дню 8 березня "Весна, жінка, кохання".

Привітала всіх присутніх в залі жінок зі святом староста села Голосків Мандзюк Є.І. і вручила подарунок від Гуменецької сільської ради матері-героїні Дубовій Надій Гнатівні.
Прозвучала привітальна пісня "Мамо" у виконанні Вовкович Карини.
Під час концерту було надано слово для привітання з жіночим святом депутату Гуменецької сільської ради Ковалю Д.І.

Зі сцени звучали пісні, вірші, сценки.
Пісня "Заграва"- Ілона Кищук.
"Дякою тобі мамо"- Костишина Марина.
"Два кольори"- Лівіцький Олександр.
У виконанні вокальної групи прозвучала пісня "Живи моя мамо живи".

Під "Пісню про рушник" у виконанні Лівіцького О. в залі всім жінкам були роздані квіти.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Інші фото зі свята тут