Спортивні новини

Дата: 12.04.2017 13:53

4 квітня у м. Дунаївці проходили зональні змагання спартакіади школярів Хмельницької області з волейболу серед юнаків 2000 року і молодші.

Честь громади захищала команда Нігинської ЗОШ І-ІІІ ступенів яка посіла 6 місце.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

5 квітня у приміщенні ДЮСШ №1 у м. Кам’янець-Подільський проходили зональні змагання спартакіади школярів Хмельницької області з волейболу серед юнаків 2003 року і молодші. Честь громади захищала команда Залісько Другого НВК, перемігши суперників з м. Кам’янця-Подільського та Нової Ушиці та поступившись команді м. Чемерівці зайняли третє місце.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

6 квітня розпочалась дитячо-юнацька футбольна ліга Хмельницької області. Команда ДЮСШ «Лідер» зустрічалась у м. Ярмолинці з місцевою ДЮСШ. Гра закінчилась з нічийним рахунком 2-2. За команду ДЮСШ «Лідер» двічі відзначився Владислав Олійник.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

11 квітня футбольна команда ДЮСШ „Лідер” у рамках 11 туру дитячо-юнацької футбольної ліги Хмельницької області зустрічалась з ФК „Патріот” м. Кам’янець-Подільський, яка посідає перше місце. Гра закінчилась з рахунком 1-2 на користь футболістів з Кам’янця-Подільського. У складі нашої команди забитим м’ячем відзначився Олександр Щадило. У наступному турі наша команда прийматиме ДЮСШ м. Городок. Гра відбудеться 18 квітня.