Варварині вечорниці у ДНЗ «Берізка» с. Голосків
Дата: 21.12.2016 13:52
Кількість переглядів: 1117
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406880/906df05f2f3fc0ce2a238ec0dccef7a6.jpg) |
Вже ввійшло у традицію святкування вечорниць у нашому дошкільному навчальному закладі «Берізка» с. Голосків. Тож завітайте до нас – ми святкуємо «Варварині вечорниці».
|
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406880/8ae253708d94da70007820dfbd723ac0.jpg) |
Пора вечорниць – довгі осінні та зимові вечори, коли молодь збиралася разом у чиїйсь хатині, кожен за якимось рукоділлям. Дівчата вишивали, пряли, хлопці майстрували предмети домашнього вжитку. Щоб робота йшла веселіше, на вечорницях співали, танцювали, жартували. Віддаючи шану минулому, беручи все найкраще у сьогодення, на наших вечорницях ми відроджуємо найцінніше, що є в нашого народу: його пісню, мову, історію. |
Кажуть у народі, що свята Варвара золотими нитками ризи вишивала Ісусові й інших навчала. Саме так зародилося вишивання. На свята і в неділю працювати не прийнято, але у пам'ять про вмілу року дільницю Варвару в її свято можна шити й вишивати.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406880/f61c6c3999865deddf0a935fc3c26968.jpg)
Переглянути інші фото
« повернутися