День європейських мов

26 вересня учні Нігинської загальноосвітньої школи долучилися до святкування Дня європейських мов, який не просто нагадує про те, що існує багато мов, але ще й спонукає громадян вивчати їх.

Знати як мінімум ще одну мову – це не просто норма в сучасному світі, але й необхідність.

Учні 5-11 класів підготували презентацію «Європейські мови», під час якої розповіли про історію святкування Європейського дня мов та наголосили на необхідності вивчати іноземні мови.

У виховному заході «Європейські перегони» взяли участь команди «Поліглоти» та «Мовознавці» (10-11 класи). Цікаві конкурси «Детектив», «Вірю – не вірю», «Бліц», «Прапори європейських країн» занурили учнів у атмосферу іншомовного середовища.

На уроках іноземних мов педагоги розповідали про необхідність вивчення іноземних мов, їх важливість та роль у світі.

Всі заходи були радісно сприйняті учнями, вони скрізь приймали активну участь. Тож, сподіваємось, що святкування Європейського дня мов стане доброю традицією у нашій школі.

Читиати статтю І знову Гран-Прі