Першість України з футзалу серед дівчат

Дата: 11.05.2017 13:47

З 4 по 7 травня у м. Коломия та смт. Ворохта проходила фінальна Першість ВФСТ "Колос" АПК України з футзалу серед дівчат.

У фінал потрапили переможці шести груп: Івано-Франківська, Житомирська, Полтавська, Донецька, Херсонська та Хмельницька область, честь якої захищала команда ДЮСШ "Лідер" Гуменецької ОТГ. У підсумку четверте місце.

Перші перемоги наймолодших дівчат у фіналі Всеукраїнської Першості з футзалу серед дівчат 2004-2005 р.н. І нехай в призери не потрапили, але виступили достойно.

P.S. Одного набраного очка не вистачило до бронзи.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису