Дата: 14.08.2017 13:43

Уродженець села Нігин Алішер Якубов потрапив у склад Студентської збірної України з футболу, яка буде приймати учать у Всесвітній Універсіаді у Тайвані.

У четвер, 10 серпня, гравці Студентської збірної України зібралися разом у передмісті Києва – Броварах на останній тренувальний збір перед Всесвітньою Універсіадою. Шість днів команда буде готуватись, а на сьомий вирушить на всесвітні змагання.

У суботу, 12 серпня, Студентська збірна України зіграла у Конча-Заспі з дублем київського "Динамо", гра закінчилась з рахунком 3-2 на користь динамівців. Приємно, що забитим м'ячем відзначився Алішер.

А у вівторок, 15 серпня, збірна зіграє ще одну товариську зустріч. На тренувальній базі у Щасливому «жовто-блакитним» протистоятиме команда «Шахтар-2».

На Всесвітню літню Універсіаду Студентська збірна України вирушить 16 серпня. У Тайбеї на українців очікує три гри групового раунду: 19 серпня – проти команди Південної Африки, 21 серпня – проти команди Кореї та 23 серпня – проти збірної Аргентини. Після чого збірна братиме участь у матчах другого етапу.

Бажаємо нашій збірній та Алішеру гідно представити країну на міжнародній арені.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Пропонуємо переглянути новину від 14.08.2017 Квітка сонця – соняшник! (с.Слобідка-Гуменецька)