Семінар для вчителів іноземної мови та заступників директорів з навчально-виховної роботи

Дата: 24.02.2017 13:28

22 лютого 2017 року на базі Гуменецького НВК „ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія” за участі методистів Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Мороз Тетяни Віталіївни та Луценко Лариси Петрівни відбувся навчально-методичний семінар для вчителів іноземної мови та заступників директорів з навчально-виховної роботи навчальних закладів Гуменецької ОТГ.

В ході семінару обговорили питання науково-методичного забезпечення викладання іноземних мов у загальноосвітніх навчальних закладах, проведення ЗНО-2017, ведення шкільної документації. Учасники обмінювались думками, ділились досвідом впровадження нових форм та методів навчання. Щирість та відкритість у спілкуванні справили незабутнє враження.