Прес-тур „Кращі практики місцевого самоврядування”

Дата: 08.06.2017 13:26

07 червня 2017 року на базі Гуменецької сільської об’єднаної територіальної громади проходив прес-тур „Кращі практики місцевого самоврядування”, який організовувався Програмою Ради Європи „Децентралізація і територіальна консолідація в Україні” у співпраці з Інститутом громадянського суспільства, Хмельницькою обласною радою та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

До складу делегації увійшли:

голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний, заступник керуючого справами виконавчого апарату Хмельницької обласної ради Наталія Русецька, радник голови Хмельницької обласної ради з питань децентралізації та місцевого розвитку, директор Хмельницького підрозділу установи Центр розвитку місцевого самоврядування (про досягнення в області) Сергій Яцковський, експерт Програми Ради Європи „Децентралізація і територіальна консолідація в Україні” Ігор Абрам’юк та представники засобів масової інформації з усіх куточків нашої держави.

Члени делегації відвідали: Гуменецький НВК „ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія”, Гуменецький дошкільний навчальний заклад „Дивограй”, адміністративне приміщення сільської ради, Гуменецьку амбулаторію загальної практики сімейної медицини, стадіон з твердим штучним покриттям, Гуменецький сільський будинок культури.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Переглянути всі фото з прес-туру