Громади Хмельниччини діляться досвідом

Дата: 15.08.2016 13:13

На урочистому відкритті спортивного майданчика серед запрошених гостей також були присутні голови об'єднаних територіальних громад Хмельниччини.

Користуючись нагодою, після церемонії відкриття майданчику сільський голова І.Г. Абдулкадирова, старости Гуменецької ОТГ та представники ОТГ Хмельниччини зібралися у Гуменецькому будинку культури, де ділилися своїми досягненнями за період від дня створення об'єднаних громад та відповідали на питання колег.

Наприкінці обговорення стану справ в громадах, старости Гуменецької громади привітали Інну Григорівну з ПЕРШОЮ РІЧНИЦЕЮ від дня створення Гуменецької об'єднаної територіальної громади (відео).

переглянути фото