Стратегічне планування громади

Дата: 17.05.2017 13:12

17 травня 2017 року робоча група по підготовці Стратегії розвитку Гуменецької об’єднаної територіальної громади на своєму засіданні обговорила стратегічний план розвитку Гуменецької ОТГ до 2020 року.

Голова робочої групи, заступник сільського голови Валентин Говоровський довів до присутніх основні цілі Стратегії та вже спільно напрацьований матеріал, який включений до проекту документа.

Як було зазначено, стратегія місцевого розвитку покликана забезпечити сумісність усіх планів розвитку території, охопити всі його основні аспекти та сприяти розв’язанню існуючих проблем задля забезпечення сталого розвитку, орієнтованого на людину, залучення інвестицій.

Напрацьований документ є тільки початком стратегічного планування. Члени робочої групи сподіваються на його широке обговорення і готові підтримати слушні пропозиції, внісши зміни і доповнення до запропонованого проекту.