Новини спорту: легка атлетика

Дата: 30.10.2017 13:02

11 жовтня у манежі обласного центру фізичного виховання учнівської молоді обласний легкоатлетичний турнір «Діти – олімпійська надія».

Розум’як Дмитро у змаганнях зі стрибків у висоту посів ІІІ місце, а Моргуш Олександр 2003 року народження, виступаючи поза конкурсом і перестрибнувши 1,65 м, встановив власний рекорд в стрибках у висоту.

20 жовтня у м. Хмельницький проходив відкритий чемпіонат Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2005-2006 р.н. та 2007 р.н. і молодше.
У змаганнях прийняли участь вихованці відділення легкої атлетики (тренер-викладач Дубчак Микола Миколайович).

Здобутки наших спортсменів:
Костовська Яна (2005-2006 роки народження) стрибки у висоту ІІІ місце.
Кшемінський Андрій (2007 років народження і молодші) біг 60 м І місце, стрибки у висоту І місце, стрибки у довжину ІІІ місце.
Кобзар Олександра (2007 років народження і молодші) стрибки у висоту ІІ місце, стрибки у довжину ІІІ місце.
Архипович Анжеліка (2007 років народження і молодші) стрибки у висоту ІІІ місце.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати статтю  Година пам'яті "Дорога ціна перемоги" (28.10.2017, с.Нігин)