Шановні жителі Гуменецької сільської об’єднаної територіальної громади! Дорогі земляки!

Від усього серця вітаю Вас із найсвітлішим та найвеличнішим святом року – Воскресінням Христовим!

Це свято завжди було символом перемоги добра над злом, світла над темрявою, життя над смертю. В ці чудові дні ми завжди сповнені особливого благоговіння та радості, найкращих сподівань.

Україна переживає непрості часи. Однак попри всі випробування і труднощі, Великдень є для нас часом невимовної радості й торжества любові. Вірю, що у цей величний день наша тривога перетвориться на надію, розгубленість – на тверду віру у світле майбутнє нашої багатостраждальної держави.

Об’єднана територіальна громада зустрічає Великоднє свято з вагомими здобутками та  сподіваннями, що кожна добра думка, яка зараз живе в наших серцях, стане реальністю, що світло Божої любові та Воскресіння Христове возвеличить наші душі та принесе у наш дім милосердя, радість і любов.

Зичу Вам щирих помислів, позитивного настрою, міцного здоров’я, сімейного благополуччя, щастя, надії та сил.

Всіх земних благ!

Христос Воскрес!