Громадські слухання в с.Пудлівці, с. Голосків, с.Улянівка

Дата: 16.12.2016 13:00

Шановні мешканці села Пудлівці !

Повідомляємо, що 17 січня 2017 року о 9 годині 00 хвилин будуть проведені громадські слухання відповідно до частини третьої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» з питання розгляду генерального плану с. Пудлівці Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області на підставі рішення Голосківської сільської ради № 6 від 26 червня 2015 року... (читати повний текст оголошення)

Шановні мешканці села Голосків !

Повідомляємо, що 17 січня 2017 року о 11 годині 00 хвилин будуть проведені громадські слухання відповідно до частини третьої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» з питання розгляду генерального плану с. Голосків Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області на підставі рішення Голосківської сільської ради № 6 від 26 червня 2015 року... (читати повний текст оголошення)

Шановні мешканці села Улянівка !

Повідомляємо, що 17 січня 2017 року о 16 годині 00 хвилин будуть проведені громадські слухання відповідно до частини третьої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» з питання розгляду генерального плану с. Улянівка Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області на підставі рішення Голосківської сільської ради № 06 від 26 червня 2015 року... (читати повний текст оголошення)