ПРОГРАМА практичного семінару

Дата: 18.04.2016 12:57

ПРОГРАМА практичного  семінару керівників, заступників керівників навчальних закладів,  голів учнівського самоврядування, голів батьківських комітетів, голів ради школи, депутатів та  старост сіл Гуменецької сільської ради

Дата проведення: 20.04.2016 року

Місце проведення:

Будинок культури с. Гуменці

Мета: з’ясування доцільності оптимізації мережі навчальних закладів у громаді. Складання плану – сценарію оптимізації малокомплектних навчальних закладів Гуменецької сільської об’єднаної територіальної громади з метою підвищення рівня надання якісних освітніх послуг.

Форми роботи: оглядові презентації, методичні діалоги, круглий стіл

Структурно-часова модель семінару

Організаційний модуль

10.30-10.45 заїзд та реєстрація учасників семінару у Гуменецькому СБК

10.45-11.00 Брейк - кава

11.00. -11.30 Вітальне слово до учасників семінару

Абдулкадирова Інна Григорівна, голова Гуменецької сільської об’єднаної територіальної громади;

Фасоля Олег Іванович, директор Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації.

Срібняк Лілія Олексіївна, начальник відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради

Практичний модуль

11.30-12.00 – Презентація «Наукові підходи та методичні поради щодо оптимізації мережі навчальних закладів у громаді. Шляхи  забезпечення доступності та якості освіти у навчальних закладах Гуменецької сільської об’єднаної територіальної громади»                                                         Айдер Сеїтосманов - експерт шведсько-українського проекту  «Підтримка децентралізації в Україні»

12.30-13.00 – Презентація « Аналіз ситуації освітньої мережі   навчальних закладів  Гуменецької сільської об’єднаної територіальної громади.»

Войцех Мархлєвский - експерт шведсько-українського проекту     “Підтримка децентралізації в Україні”

Підсумково-аналітичний модуль

13.00-13.45 – Обговорення доцільності оптимізації мережі навчальних закладів у громаді. Складання плану –сценарію оптимізації малокомплектних навчальних закладів Гуменецької сільської об’єднаної територіальної громади  (круглий стіл)

В обговоренні беруть участь  експерти  з Центру освітньої політики, які на замовлення МОН України вивчають питання профільної  освіти:

Олег Процак - директор Центру освітньої політики, м. Львів.

Мирослава Товкало - завідувач кафедри освітньої політики Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

13.45-14.00 від’їзд учасників семінару

Мережа навчальних закладів             Гуменецької сільської ради:

• НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» - 1
  • Загальноосвітні школи І -ІІІ ступенів – 3
  • Загальноосвітні школи І-ІІ ступенів – 5
  • Загальноосвітні школи І ступеня – 1
  • НВК у складі ЗОШ І-ІІ ступенів та ДНЗ – 1
  • Дошкільні навчальні заклади - 12

Навчається 919 учнів;

виховується 409 дошкільнят

Працює  педагогічних працівників:          186 у загальноосвітніх навчальних закладах;  44 у дошкільних навчальних закладах.

Начальник відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради – Срібняк Лілія Олексіївна

OSVITAGUMENTSYOTG@UKR.NET

ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ І ТУРИЗМУ ГУМЕНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР