Вітаємо дівчат з ІІІ місцем по футболу в області

Дата: 11.10.2017 12:55

28 вересня у м. Кам’янці-Подільському відбувся груповий етап обласної Спартакіади ДЮСШ систем освіти з футболу серед дівчат 2001-2003 років народження. Команда ДЮСШ «Лідер» посіла друге місце та здобула право приймати участь у фінальному етапі.

Фінал відбувся 5 жовтня у м. Славута. За підсумками змагань ДЮСШ «Лідер» здобули третє місце.

Враховуючи те, що наші дівчата виступали молодшим складом (дівчата на 3-4 роки молодші за своїх суперниць), третє місце – досить непоганий результат. У дівчат є потенціал, щоб через деякий час стати кращою командою області.

О. Дорож
інструктор-методист, тренер-викладач ДЮСШ „Лідер”

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати статтю Всесвітній день пошти (09.10.2017)