З Різдвом Христовим!

Дата: 26.12.2016 12:47

Дорогі жителі Гуменецької об'єднаної територіальної громади!
Щиро вітаю зі світлим святом Різдва Христового усіх християн, хто відзначає його за Григоріанським календарем!

Різдво – це свято, яке об’єднує у собі і наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, це завжди народження надії на все краще, на здійснення найбільш заповітних мрій. Нехай цьогорічне Різдво стане початком нової щасливої дороги в новий щасливий рік.

У це світле свято хочеться побажати миру і спокою в кожному домі, добра, взаєморозуміння, достатку, любові, щастя, душевної рівноваги, успіхів у всіх починаннях, побільше радості, міцного здоров’я та всіх благ! Нехай справдяться усі очікування і збудуться найзаповітніші мрії!

Христос рождається! Славімо його!

З повагою, голова Гуменецької сільської ради І. Абдулкадирова