Свято Миколая у Вербецькому ДНЗ «Дзвіночок»

Дата: 20.12.2016 12:42

Цілий рік діти та дорослі з нетерпінням чекають зимового свята Дня Святого Миколая. З особливим нетерпінням 19 грудня чекають діти, бо Святий Миколай прийде з подарунками, гарним настроєм, як це буває лише у свято.

Фото без опису 19 грудня для дітей Вербецького дошкільного закладу «Дзвіночок» настав довгоочікуваний день. Цей день став днем зустрічі з мріями та подарунками, святом дитинсва та щедрості.

Малеча із самого ранку виглядала візитера, аби отримати подарунки, але не лише отримати, а й подарувати Миколаю щось незвичне.

Довго та старанно вихованці старшої групи «Веселка» готували для Святого справжнісінький бал, аби показати, як вони люблять його, які вони слухняній талановиті. Гарні вірші, веселі пісні та зимові таночки побачив святий Миколай, а діткам залишив солодкі подарунки.

Свято лине Миколая –
Серденько радіє.