Увага! Попередження про сильне похолодання в Україні та небезпеку тонкої криги!

Дата: 26.02.2018 12:33

Інформує Сектор з питань ЕПКВЦЗНО та МРЗВ.
Менше тижня залишилося до весни, але ховати теплі речі ще зарано.

Цього тижня за даними Українського Гідрометцентру, внаслідок вторгнення холодного арктичного повітря з Півночі Європи, в Україні очікується з 26 лютого зниження температурних показників до 14-25° морозу.

Крім того, через постійно мінливу температуру повітря крига, яка затягує водойми утворює нестійкий крижаний покрив, що створює особливу небезпеку для всіх відвідувачів річок та ставків.

Шановні жителі громади!

Закликаємо Вас бути обережними, уважними, обачливими та відповідальними за власне життя та життя ближніх.

Проводьте роз’яснювальну роботу зі своїми дітьми, дбайте про людей похилого віку.

Не виходьте на ненадійну кригу і застерігайте від цього своїх дітей.

Завзятим рибалкам слід зважати на те, що зимова ловля риби потребує особливо суворого дотримання правил безпеки при знаходженні на льоду.

Пам'ятайте, що необдумана та необережна поведінка може коштувати життя!

Читати статтю Мрії зламане крило (с-ще Сахкамінь)