Вербка за чисте довкілля

Дата: 10.04.2017 12:19

До щорічної всеукраїнської акції з благоустрою “За чисте довкілля” 30 березня 2017 року було проведено черговий суботник на території села Вербка.

У рамках Всеукраїнської акції “За чисте довкілля” у селі Вербка триває місячник благоустрою. У рамках цієї акції дружній колектив Вербецької ЗОШ І-ІІ ступенів, ДНЗ с. Вербка, завідувач клубу Вапничний М. М. та староста Мазур А. В. провели генеральне прибирання території нашого села.

Метою таких заходів є заклик до забезпечення благоустрою, чистоти та порядку в селі, а також покращення його санітарного стану. Для цього потрібно, щоб кожен житель села Вербки дбав про чистоту навколо себе щодня. Адже чисте довкілля – це, перш за все, наше здоров’я, це краса нашого краю. Звичайно, роботи з благоустрою ще дуже багато і за один суботник її не переробити. Тож робота ця триватиме й надалі.