Свято 8 березня в с.Голосків

Дата: 09.03.2017 12:17

5 Березня 2017 року в с.Голосків  проведено свято до Міжнародного жіночого дня 8-го Березня.

Без сонця не цвістимуть квіти,
Без любові немає щастя,
Без жінки немає любові,
Без матері немає ні поета, ні героя.
Всі побажання, музика й пісні,
Весняний настрій ми даруємо тобі.

З привітними словами до усіх жінок звернулася староста села Євгена Іванівна Мандзюк та депутат Антоніна Іванівна Бедик. Для жінок звучали найщиріші привітання, Матері-Героїні отримали подарунки від Гуменецької громади.

У концертній програмі були представлені номери спрямовані в сценічно-гумористичному, вокальному, хореографічному та акапельному жанрах.

Глядачі тепло зустрічали кожного, хто на сцені дарував свою творчість і талант.

У всіх піснях, поезіях і заклинаннях бачимо жінку на зорях – вранішній і вечірній. І саме вона стала зорею – незгасною і немеркнучою у пам’яті. Недарма ж найсвятіші на землі слова мають жіночій рід – Земля, Вітчизна, Матір, а ще Віра, Надія і Любов!

На завершення концерту усім жінкам дарували квіти.

Більше фото з концерту тут