Бібліотечний пікнік

Дата: 14.07.2017 12:15

13 липня 2017 року у селі Голосків проведено бібліотечний пікнік "Книга відкриває світ".

Чудовим літнім днем бібліотекар Сорока Л.А. запросила на бібліотечний пікнік молодших читачів. Оскільки пікнік передбачає відпочинок, розваги на природі з гарними пейзажами, підібрані для читачів-гостей цікаві книги. Тож відпочивали, пізнавали світ разом з книгами. А ще діти із задоволенням приймали участь у літературних іграх, вікторинах, розгадували загадки, розповідали про свої улюблені казки. Діти із зацікавленням переглядали книжкове меню бібліотечного пікніка, в якому були: коктейль "Казковий" – казки; асорті "Загадка" – книги із загадками.

Бібліотечна прогулянка промайнула непомітно, весело і цікаво. Діти відпочили і дізнались багато цікавого і корисного.

Пропонуємо переглянути новину від 14.07.2017: CАХКАМІНЬ – КРАПЕЛЬКА КРАЇНИ