Гуменецька сільська територіальна громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Зустріч з представниками правоохоронних органів в Гуменецькому НВК

Дата: 16.02.2018 12:13
Кількість переглядів: 2357

Організація бесід і зустрічей учнів з правоохоронцями є традиційною формою превентивної роботи у школі, вона дозволяє учням реальніше і глибше зрозуміти всю небезпечність негативних наслідків протиправної поведінки і не допускати її в майбутньому.

15 лютого 2018 року у Гуменецькому НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» відбулася зустріч старшого інспектора ювенальної превенції, капітана поліції Хмельницької області Саранчука Анатоілія Миколайовича, інспектора сектору превенції Кам’янець-Подільського районного відділу Горбанюка Олега Івановича, старшого лейтенанта Зубаля Сергія В’ячеславовича та старшого сержанта Чорнявого Сергія Григоровича з учнями школи. З метою знайомства, налагодження зв’язків та тісної співпраці з представниками правоохоронних органів до закладу завітали начальник відділу освіти, культури, спорту та туризму Гуменецької сільської ради Срібняк Лілія Олексіївна, головний спеціаліст відділу освіти, культури, спорту та туризму Гуменецької сільської ради Колісник Вікторія Вікторівна, начальник відділу соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю Берник Олег Петрович.

Для учнів 1-4 класів проведено бесіду про дотримання правил дорожнього руху, поведінки під час навчально-виховного процесу та формування відповідальності за свої дії. Бесіда пройшла у формі „запитання – відповідь”, в ході якої учні змогли отримати багато цікавої та пізнавальної інформації, пов’язаної з життєвими ситуаціями.

Під час зустрічі було проведено лекцію з превентивного виховання та відбулась роз’яснювально-профілактична бесіда з учнями 5 – 11 класів щодо вчинення правопорушень у підлітковому середовищі та їх наслідків, формування негативного ставлення до шкідливих звичок.

Учні школи уважно слухали розповідь правоохоронців про особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх, види і підстави адміністративної відповідальності малолітніх осіб. Працівники поліції дали змістовні відповіді на попередньо підготовлені вчителями запитання, які є актуальними для нашої школи. Окрім загальної теорії, під час правової бесіди поліцейські нагадали дітям і основні правила безпечної поведінки, розповіли про конкретні неприємні ситуації, у які можна потрапити через власну необережність, і як їх уникнути. Діти брали активну участь у бесіді, просили пояснити конкретні правові ситуації, ставили питання за темою зустрічі.

Директор НВК Пазюк Ліна Олексіївна подякувала працівникам поліції за проведену інформаційно-роз’яснювальну роботу та наголосила, що краще попередити будь яку неприємну ситуацію, а ніж потім її вирішувати.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати цю статтю на сайті Гуменецького НВК


Читати статтю Вітаємо з ювілеєм!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано