Чергова сесія сільської ради

Дата: 29.06.2016 12:12

24 червня відбулося засідання 9 сесії сільської ради сьомого скликання. В її роботі взяли участь 23 депутати.

На сесії розглянуто 51 питання, з яких основними були: про внесення змін до сільського бюджету на 2016 рік; про безоплатну передачу комунального майна Гуменецької сільської ради у комунальну власність комунальному підприємству «Житловодгоспресурс»; про місцеві податки і збори на 2017 рік; про створення робочої групи по підготовці Стратегії розвитку Гуменецької об’єднаної територіальної громади «Гуменецька ОТГ – 2020»; про   затвердження проектів, які реалізовуватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад; про прийняття у комунальну власність Гуменецької сільської ради  Кам’янець-Подільського району цілісного майнового комплексу Заліської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат; про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності; про надання пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; земельні питання та інші.

При затвердженні порядку денного, депутати сільської ради, зняли з розгляду наступні питання: «Про внесення змін до рішення Гуменецької сільської ради «Про затвердження структури та умов оплати праці працівників виконавчого апарату Гуменецької сільської ради» №11 від 22.12.2015 року; про утворення відділу містобудування та архітектури Гуменецької сільської ради та затвердження його Положення; про внесення змін до рішення Гуменецької сільської ради «Про затвердження посадових окладів працівників виконавчого апарату Гуменецької сільської ради» №10 від 22.12.2015 р.

Після засідання сесії голова сільської ради Інна Абдулкадирова привітала депутатів, старост, працівників органів місцевого самоврядування сільської ради з наступаючим святом Дня Конституції України. Усім присутнім працівники культури сільської ради подарували святковий концерт.