свято Стрітення у Вербецькому садочку

На нашу земельку!
Спішіть ластівоньки,
Пасти корівоньки!

15 лютого в Вербецькому дошкільному закладі "Дзвіночок" святкували славне свято Стрітення.

«Якщо хочеш пізнати націю – вивчай її свята», – цього мудрого народного повчання  дотримуються  вихователі дошкільного навчального закладу «Дзвіночок». Цікаве пізнавальне  і  святкове дійство «Стрітення»  підготувала вихователь ІІ середньої групи «Капітошка» Дольна Ірина Василівна разом із своїми вихованцями.

Вона ознайомила дошкільнят із церковною історією святкування свята, народними звичаями та обрядами. В цей день, згідно Святого Письма, старець праведник Симеон зустрівся біля воріт храму з немовлям Христом, якого принесли Марія та Йосип до храму Єрусалимського, щоб представити його перед Господом.

Не обійшлося на святі і без чарівних гостей квітучої та дзвінкоголосої  Весни та поважної пані Зими, адже це свято зустрічі цих пір року, під час якої вони змагаються, хто ж переможе Зима чи Весна.
Діти із задоволенням співали пісні про зиму та наближення весни, танцювали з Зимою.

Цікавим сюрпризним моментом на святі стало, те що Весна пригостила всіх дітей печивом «Жайворонками», де вони разом з нею казали закличку.

А також запалили свічку-громовицю, яка є символом Стрітення, і промовляли молитву «Дитяча мрія».

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису