Жителька с.Гуменці відзначила ювілей 100 років

Дата: 18.10.2016 11:58

16 жовтня 2016 року своє 100-річчя відзначила жителька села Гуменці Громотюк Віра Іванівна.

Крім численних родичів зі щирими вітаннями приїхала привітати ювілярку голова Гуменецької сільської ради Абдулкадирова І.Г., яка побажала здоров’я, родинного затишку, душевного тепла та вручила подарунок ювілярці.

Чимало подій довелось пережити на своєму життєвому шляху цій жінці. На її долю випали роки ІІ світової війни, післявоєнного лихоліття і тяжкої праці на колгоспних полях. Вона ще зовсім молодою із півторамісячною донькою на руках втратила чоловіка, якого було репресовано в 1941 році. З тих пір Віра Іванівна заміж не виходила, весь час не втрачала надію, що коханий чоловік повернеться. Так, і довелося самотній вдові самій виховувати доньку і будувати будинок.

За довгий вік родина Віри Іванівни поповнилася 2 внуками та 2 правнуками, які не дають їй сумувати.

Ювілярка немало вдячних слів почула на свою адресу за гідно прожите життя, щиро дякувала гостям за теплі слова і подарунки та зичила дожити до її років!