Семінар вчителів інформатики

Дата: 29.11.2016 11:57

25 листопада 2016 року на базі Голосківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся семінар вчителів інформатики навчальних закладів Гуменецької сільської ради „Нові інтернет-технології – шляхи підвищення ефективності уроку”.

Фото без опису Під час семінару вчитель інформатики Сухарська Ірина Борисівна провела відкритий урок інформатики у 8 класі на якому продемонструвала можливості використання хмарних технологій під час навчально-виховного процесу. Для учасників семінару було організовано практичне заняття „Хмарні сервіси - на допомогу вчителю” на якому вони пройшли реєстрацію на linoit, познайомились з онлайн сервісами для створення інтерактивних вправ та створення пазлів.