A A A K K K
для людей із порушенням зору
Гуменецька сільська територіальна громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Передача досвіду майбутнім бібліотекарям

Дата: 04.03.2018 11:45
Кількість переглядів: 1283

27 лютого у творчій лабораторії в Слобідко-Гуменецької філії КЗ «Гуменецька публічна бібліотека» відбулось заняття студентів з спеціальності «Бібліотечна справа» Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв.

Організатори проведення заняття – Булаєнко В. О., Никитюк С. С., Павлюк О. Я., викладачі бібліотечних дисциплін.

Директор КЗ «Гуменецька публічна бібліотека» Л.В.Кісляк розповіла присутнім про роботу бібліотек в громаді, про те, що на сучасному культурному просторі бібліотека має працювати у новому форматі і запроваджувати нові інноваційні форми роботи, щоб бути центром громадського життя і культурного спілкування.

Балицька В. А. поділилася досвідом роботи з питань організації бібліотечних фондів в умовах децентралізації.

Сороката І. М. познайомила з роботою бібліотеки, зокрема: річним та місячним планами роботи, формами обліку бібліотечної роботи, проведенням соціокультурних заходів, а також бібліотекар наголосила, що важливим аспектом роботи філії є співпраця з клубним закладом, ДНЗ, громадськими організаціями, з місцевим самоврядуванням.

Гарні слова про роботу на свою адресу почули працівники від старости села Ю.Й.Блажко.

Представники коледжу обговорили кроки подальшої співпраці у форматі підготовки бібліотечних кадрів, готових до роботи в нових умовах, перспективах створення на базі коледжу консалтингової служби з питань інноваційної роботи бібліотек та участі викладачів циклової комісії бібліотечних дисциплін у підвищенні кваліфікації бібліотекарів громади.


Читати Оголошення про переможця аукціону за методом зниження ціни з продажу комплексу та розташованої під ним земельної ділянки в с.Колубаївці


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано