Вітаємо ансамбль ложкарів та народних інструментів «Вербівчани»

Дата: 18.05.2017 11:42

Гуменецька сільська рада та Відділ освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради

Фото без опису вітає керівника ансамблю ложкарів та народних інструментів «Вербівчани» Вапничного Миколу Михайловича, директора будинку культури с.Вербка, та учасників ансамблю «Вербівчани» в складі Давидової Н.Р, Мавдрик М.Р, Калатіної А.Ю, Лаврентюк К.М, Лаврентюк С.М., Супруненко А.А, Романова Д.О., Роїк В.В, Грушковик М.О., Грищук В.В., Лаврентюк Т.В, Придолоба Н.В, Осіпчук В.В., Бялковський В.В., Олинець Д.В., Штефко І.В., Зарецький В.В., Веречанський В.В, Максімова Д.О., Максімова К.О., Дрига Д.В., Антонюк В.М., Мостепанюк Р.О., Лаврентюк Г.В. з перемогою у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Юні Таланти України 2017», який проходив у м.Львові з 12 по 14 травня 2017 року.
Фото без опису Вапничний Микола Михайлович нагороджений Дипломом Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Юні Таланти України 2017», за вагомий внесок у розвиток культури та мистецтв дитячої та юнацької творчості талановитої молоді України.
Фото без опису Ансамбль ложкарів та народних інструментів «Вербівчани» отримав Диплом Лауреата 1 премії в номінації «Інструментальна музика», сертифікат на знижку 50% для поїздки на міжнародні фестивалі-конкурси мистецтв від продюсерського центру «DS SOUND», сертифікат на 1000 євро на один із фестивалів для поїздки в Болгарію в Дитячий творчий табір «Вместе».

Бажаємо Вам творчих успіхів, нових перемог.