День поезії

Дата: 21.03.2018 11:38

Години поезії відбулися в с.Голосків, с.Великозалісся, с.Слобідка-Гуменецька

20 березня в бібліотеці села Голосків проводилась бесіда на тему «Всесвітній день поезії». Поезія може стати відповіддю на найгостріші та найглибші духовні запити сучасної людини, але для цього необхідно привернути до неї якнайширшу громадську увагу.

Поезія – це найголовніше культурне явище, всеосяжна мова, що передає внутрішнє прагнення людини жити разом з іншими і тим самим необхідна для зближення народів.

Під час бесіди читалися вірші з колективної збірки місцевих поетів «Грані тисячоліть на струнах слова». Було проведено аналіз даних творів, мету написання.

У Всесвітній день поезії ми віддаємо належне поезії і нагадуємо про ту роль, яку вона відіграє в діалозі між культурами – в діалозі, який є гарантом миру.

21 березня 2018 року у бібліотеці с.Великозалісся проведено годину поезії "Поезія – ти сила чарівна".

Що таке поезія?
Молитва.
Звернення до Бога і людей.
Це – любові невимовне світло,
Що до Тебе крізь цю ніч веде.

Поезія... Вона покликана хвилювати, давати насолоду, плекати високі почуття, збагачувати духовність.
Всесвітній день поезії – свято, яке відзначається щороку 21 березня (в день весняного рівнодення). Вперше воно було відзначене 21 березня 2000 року.

Поезія – слово!.. Поезія – пісня... Поезія – вільна душа.

З нагоди Всеукраїнського Дня Поезії в Слобідко-Гуменецькій бібліотеці бібліотекар Сороката І.М. зачитала присутнім ліричні сонети В.Шекспіра та Ф.Петрарки, вірші В.Симоненка, В.Стуса, Л.Костенко, які вражають своєю романтичною схвильованістю та щедрістю почуттів, тонкою проникливою лірикою. У бібліотеці функціонує книжкова поличка "Поезія – це просто неповторність".

Читати статтю Відбувся І етап конкурсу малюнків „Здай кров заради життя”