Cвятковий концерт в Сахкамені «Жінка – весни творіння»

Дата: 06.03.2017 11:37

Весна у природі – незвідане диво,
Так само і жінка буває вродлива,
Буває примхлива, буває чутлива,
Нехай тільки кожна з них буде щаслива!

В неділю, 5-го березня в Сахкаменському клубі відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню 8-го Березня.

Ведучі Антон Тріцький та Дарина Романюк відкрили святкову програму. У виконанні Зоряни Арчаковської, Діани Гончар, Анастасії Пасічник, Дарини Романюк, Віолети Чабан, Соломії та Софії Войцехівських, Дениса Заплітного та Олександра Сосули пролунали пісні про маму, про весну, про Україну.

Привітав жінок зі святом староста селища В’ячеслав Анатолійович Ляховецький, передав найщиріші привітання та подарунки Гуменецької громади визначним жінкам нашого селища. Чоловіча половина аматорського колективу Сахкамінського клубу подарували квіти всім жінкам, присутнім в залі.

Гучними оплесками та веселим сміхом зустріли глядачі  сценку „Один день з життя жінки” у виконанні драматичного колективу „Діалог”. Вірш „Молитва матері”, із запаленою свічкою в руці, прочитала Ксенія Тріцька. Завідувач бібліотекою Валентина Ткач виступила з ліричною розповіддю „Жінки в житті Т.Г.Шевченка”.

На святі були присутні жителі селища та керівники установ.

Завідувач клубу Ніна Волинець.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису