Благодійники в бібліотеці
Дата: 17.05.2017 11:24
Кількість переглядів: 910
![Фото без опису](http://picua.org/thumbs/2017-05/17/w58strzjnve3etjsei48d0fn9.jpg) |
Жителі селища Сахкамінь Олександр і Тетяна Самойленки – активні волонтери та патріоти України.
Вони не тільки постійно відправляють посилки воїнам АТО, а й турбуються про своїх односельців. Вони знову поповнили фонд сільської бібліотеки детективами, жіночими романами, пригодами, книгами по кулінарії, присадибному господарству та журналами, які користуються попитом у користувачів. Ми щиро дякуємо нашим благодійникам.
|
Будьте здорові і щасливі! З роси і води Вам, шановні!
Валентина Ткач
« повернутися