Заняття з аплікації "Сукня для осені"

Дата: 03.11.2017 11:24

2 листопада працівники культури с.Слобідка-Гуменецька Кодовбецька Я.Ю. та Сороката І.М. завітали до вихованців старшої групи "Калинонька" ДНЗ №22 і провели заняття з аплікації на тему "Сукня для осені".

Аплікація з паперу позитивно впливає на розвиток дрібної моторики, з її допомогою діти вивчають кольори, різні фігури, вчаться логічно мислити і розвивають творчі здібності, терпіння і посидючість.

Вихователь Чорнописька Т.А. підсумувала заняття і разом із дітками підготували роботи для виставки батькам.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати статтю Новини спорту: волейбол (ДЮСШ "Лідер")