Літо завітало у Вербецький ДНЗ «Дзвіночок»

Дата: 14.06.2017 11:22

Найкращий час для оздоровлення дітей – це літо. Саме влітку дітей радують сонце, тепле повітря, вода, фрукти та цікаві справи на вулиці. Усе сприяє зміцненню здоров’я дітей.

Вихованці Вербецького ДНЗ «Дзвіночок» зустріли літо цікавою розвагою «В ігри граємо – літо зустрічаємо!». Разом з вихователями діти зустріли сонечко, раділи водичці, весело та завзято приймали участь у спортивній естафеті. Цікавість, завзятість, спритність вели усіх дітей до перемоги. І натомившись, діти відвідали літню альтанку, де їх чекали вітаміни.

Літо – найцікавіша пора для дітей. Це час відпочинку, і сама природа сприяє цьому. Увесь колектив Вербецького ДНЗ «Дзвіночок» має одне головне завдання – використати усі можливості природного середовища для зміцнення здоров’я дітей.

Читати попередню новину: Мандрівка краєзнавчими стежками (с. Нігин)