Виїзд мультидисциплінарної команди в села Дубинка та Пудлівці

Дата: 15.05.2017 11:20

11 та 12 травня 2017 року мультидисциплінарною командою КУ «Гуменецький ТЦСО» здійснено виїзд у села Дубинка та Пудлівці

Склад бригади: завідувач відділення соціально-побутової допомоги – Демишина О.А., перукар відділення соціально-побутової допомоги – Продан Л.О., машиніст із прання та ремонту спецодягу відділення соціально-побутової допомоги – Онуфрейко О.Б., робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків відділення соціально-побутової допомоги – Лівіцький А.М. та завідуючий господарством – Фролов А.І.

Завдання, яке ставили перед собою учасники мультидисциплінарної бригади було проведення ремонтних робіт приміщень у підопічних відділення соціальної допомоги вдома сіл Дубинка та Пудлівці, а саме: ремонт та покраска дверей - 2, заміна розетки - 1, побілка стелі та стін – 112 кв. м, ремонт та прання одягу - 10, жіночі та чоловічі стрижки - 11.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису