Повідомлення про результати конкурсу з проведення оцінки частини нерухомого майна (площа - 3м2; місце розташування – вул. Першотравнева 69, с. Гуменці, Кам’янець-Подільський р-н., Хмельницька область)

Дата: 23.09.2016 15:19

КОМІСІЯ З ВІДБОРУ СУБ'ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ГУМЕНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

За результатами конкурсу з проведення оцінки частини нерухомого майна (площа - 3м2; місце розташування – вул. Першотравнева 69, с. Гуменці, Кам’янець-Подільський р-н., Хмельницька область) переможцем було визнано ФОП Гавщук Ольгу Віталіївну. Протокол комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності Гуменецької сільської ради від 12.09.2016 р. № 2 відносно проведення конкурсу з проведення оцінки частини нерухомого майна було затверджено рішенням виконавчого комітету Гуменецької сільської ради № 145 від 23.09.2016 р. 23.09.2016 р. з ФОП Гавщук Ольгою Віталіївною 23.09.2016 р. було укладено договір на проведення оцінки майна.