Роз'яснення щодо сплати ПДФО до місцевих бюджетів

Дата: 05.10.2017 11:18

Для використання у роботі платникам податків.

Якщо платник податку має власні та/або орендовані приміщення (будівлі) у різних регіонах, в яких працюють та отримують заробітну плату наймані працівники, то платник податку зобов'язаний стати на облік як платник окремих видів податків та перераховувати податок на доходи фізичних осіб із доходів у вигляді заробітної плати до відповідного бюджету за місцезнаходженням (розташуванням) таких приміщень (неосновне місце обліку) на рахунки, відкриті в органах Державної казначейської служби України.

Текст податкової консультації Головного управління ДФС у Чернігівській області від 17.08.2017 №1635/ІПК/25-‎01-13-06-09 щодо сплати податку на доходи фізичних осіб за місцезнаходженням підрозділів юридичних осіб.

Читати статтю Духовний храм людини – сім’я, родина, рід (с.Великозалісся)