Перший Всеукраїнський Кубок з футболу серед дівчат «Олімпійська надія»

Дата: 19.06.2017 10:44

13-14 червня у м. Кам’янець-Подільський відбувся перший Всеукраїнський Кубок з футболу серед дівчат «Олімпійська надія», організатором якого виступила Гуменецька сільська рада.

В змаганнях прийняли участь дитячо-юнацькі спортивні школи міст Хмельницького (дві команди) та Львова, ДЮСШ Кам’янець-Подільського району та дві команди ДЮСШ «Лідер» відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради.

турнірна таблиця

Перше місце посіла команда ДЮСШ №1 м.Хмельницький, яка здобула перемоги в усіх матчах. Другими стали футболістки зі Львова, а третє місце посіла команда ДЮСШ «Лідер» с. Нігин Гуменецької ОТГ.

Кращим захисником змагань визнано Вітвіцьку Юлію, а кращим гравцем стала Васільєва Валерія – ДЮСШ «Лідер».

Усі гравці, тренери, судді, медичний персонал були нагородженні цінними подарунками від Гуменецької сільської ради, а призери та переможці змагань грамотами та кубками.

Запис матчу: ДЮСШ №1 м.Хмельницький - ДЮСШ «Лідер» (1 : 0)

Перегляньте новину від 19.06.2017:  Зустріч клоунів у дитячому садку с. Нігин