Вареники не ліниві

Дата: 20.11.2017 10:28

В Україні дуже полюбляють вареники. Ця страва з борошна та начинки вважається, на рівні з борщем, найтиповішою в українській національній кухні.

Слово «вареник» походить від дієслова «варити». Вареник має вигляд маленького конвертика з тіста, в який загортається найрізноманітніша начинка.

У давнину ця страва наділялася певними магічними властивостями. Оскільки вареник за формою нагадує Місяць, йому в народі приписували відповідні функції Місяця – сприяти добробуту і зміцненню здоров’я людини.

19 листопада 2017 року в приміщенні сільського кубу села Малозалісся відбулося свято вареника «Вареники не ліниві». Програма була наповнена різними конкурсами та веселими піснями. А на закінчення господиня свята усіх глядачів пригощала смачними українськими варениками.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати статтю Зустріч з героями АТО в клубі селища Сахкамінь