«Овація» приміряла костюми на Хелловін

Дата: 30.10.2017 10:19

Чи у вашій місцевості святкують Хелловін? У США і Канаді Хелловін дуже популярний і відзначається щороку 31 жовтня.

Можливо, ви особисто не вірите в надприродні сили і вважаєте Хелловін просто нагодою порозважатись і допомогти своїм дітям розвинути уяву.

В основі Хелловіну лежить контакт із духовними силами, більшість з яких лякають або погрожують, та намагання задобрити злих духів солодощами. Сьогодні цей звичай у формі випрошування солодощів є частиною Хелловіну.

Одягали страшні маски, щоб злі духи сприймали їх за подібних до себе духів. думали, що так злі духи не чіпатимуть. У минулому з ріпи або брукви робили світильники, в які вставляли свічки. Такі ліхтарі мали відлякувати злих духів. На думку декого, свічка в ріпі символізувала душу, ув’язнену в чистилищі. Згодом ліхтарі почали вирізати з гарбузів.

Учасники театральної студії «Овація» (художній керівник Віталіна Пиріжок) Сахкамінського сільського клубу теж вирішили приміряти для себе ролі американського фольклору і трохи розважитися на дискотеці.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати статтю Забуті пісні нашого краю (+відео) (с-ще Сахкамінь)